Reklamní agentury

Spolupráce s reklamními agenturami

Jste reklamní agentura a chcete svým zákazníkům nabídnout možnost exkluzivního balení produktů? Pomůžeme vám s vypracováním kompletního konceptu dárkových krabiček!

Výroba dárkových krabiček na zakázku

Reklamním agenturám pomáháme s návrhy designů krabiček, ochotně s nimi diskutujeme technologické možnosti a řešíme i dopravu k zákazníkům. 

Pomoc při zpracování tiskových dat

Při tvorbě dárkových krabiček reklamním agenturám poskytujeme komplexní podporu při tvorbě a zpracování tiskových dat. Sami za vás zpracujeme tisková data k tvorbě výsekové planžety a samozřejmě data pro montáž potahu.

Naše grafické oddělení vám odborně poradí při řešení možností tisku, laminace a dalších finišovacích úprav povrchu krabiček. Veškeré kroky vám samozřejmě na vaší žádost nafotíme a zašleme k odsouhlasení.

Pomůžeme vám s tvorbou tiskových dat

Tvorba vzorků od 1 ks

Stejně jako vy, tak i my našim zákazníkům vycházíme maximálně vstříc. Při tvorbě nového designu krabiček vám na vaši žádost vyrobíme a zašleme vzorkový kus vaší krabičky. Celou zakázku vyrobíme až po vašem schválení.

Napište si o nezávaznou nabídku

Uvažujete o rozšíření svého portfolia? Napište si o nezávaznou nabídku prostřednictvím našeho poptávkového formuláře.

Jaká data zaslat?

Grafické podklady zasílejte ideálně ve formátu PDF. Podklady pro výrobu štočku ve formátu PDF, data nemusí být inverzně zobrazena. Data pro tisk potahů (ofset i digitální tisk) zasílejte v tiskovém formátu PDF doplněným o ořezové značky a spad minimálně 3 mm. Veškeré další informace k možným formátům vám rádi sdělíme emailem na slunap-chrast@seznam.cz nebo na telefonním čísle 737 204 792.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.