Povrchové úpravy krabiček

Možnosti potahů dárkových krabiček

Vytvořte exkluzivní prezentaci dárkových krabiček s vhodně zvoleným potahovým papírem. Pro vaši maximální spokojenost nabízíme širokou nabídku standardních potahů a finišovacích povrchových úprav.

Možnosti potahů dárkových krabiček

Z našich standardních vzorníků nabízíme jednobarevné potahy, potahy se strukturou i perleťové papíry. Na výběr u nás najdete i ekologický natura papír a další speciály. Kompletní nabídku vám rádi sdělíme, tak nám napište nebo zavolejte!

Ražba nebo tisk? Není problém

Na krabice vám vyrazíme logo vaší firmy nebo si objednejte komplexní potisk krabic s vaším firemním designem.

U jednoduchých a jednobarevných motivů volíme ražbu. U složitějších vícebarevných s vámi probereme možnosti digitálního nebo ofsetového tisku. Ten zařídíme s dopravou přímo k nám.

Mašle

Mašle a stuhy pro každou příležitost

Pro docílení luxusního vzhledu vaše krabičky opatříme mašlí a stuhou. Stuhy na krabičce uvážeme podle vašich představ. Stačí, když se nám ozvete.

V nabídce máme i další doplňkové úpravy jako satén a hedvábí uvnitř krabičky. Napište nám vaši představu v poptávkovém formuláři a my se vám ozveme s možností realizace.

Máte dotaz, zeptejte se nás!

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.