Doprava krabiček

Doprava dárkových krabiček

Dárkové krabičky vám nejen vyrobíme, ale zároveň zařídíme i přepravu k vám nebo vašim zákazníkům. Pečlivě zabalené krabičky odesíláme v balíku nebo na paletě podle množství v zakázce.

Luxusní krabičky na zakázku - Slunap, s.r.o.

Pro přepravu využíváme osvědčené přepravní partnery. Balíky zasíláme přepravní službou PPL, do zahraničí pak využíváme služeb přepravní služby GLS.

V případě palet vše kombinujeme tak, abychom dosáhli nejlepšího poměru kvalitní a bezpečné přepravy za co nejnižší cenu. Standardní paletové zásilky zasíláme přepravní paletovou službou GEIS. V případě většího množství palet poptáváme individuální přepravu. To se týká i přepravy do zahraničí.

Doprava dárkových krabiček - Slunap, s.r.o.

Ceník přepravy

Ceník přepravy vždy platí pro 1 jednotku (balík/paleta) a ceny jsou uvedeny bez DPH.

Balíková přeprava

Česká republika
Přepravce PPL
Cena 150 Kč*
Zahraničí

Ceník balíkové přepravy do zahraničních států určuje především cílové destinace a hmotnost balíku. Cenu přepravy 1 balíku přikládáme k nezávazné cenové nabídce.

Paletová přeprava

Česká republika
Přepravce Cena
GEIS 800 Kč
Zahraničí

V případě zahraniční paletové přepravy vždy sjednáváme individuální ceny s našimi partnery. Cenu přepravy do zahraničí určují faktory jako hmostnost palety, výška palety a v neposlední řadě také cílové destinace vykládky

Cenu přepravy zahraničních paletových zásilek uvádíme na přání zákazníků přímo do nezávazné nabídky.

Doprava zákazníkům - Slunap, s.r.o.

Přeprava k vašim zákazníkům

Pokud potřebujete dostat balík přímo k vašim zákazníkům, sjednáme i tento typ přepravy. Balíky pošleme buď pod hlavičkou firmy Slunap, s.r.o. nebo jako anonymní balík s vašimi údaji na přepravním štítku.

V případě přepravy anonymním balíkem si od vás vyžádáme dodací list, který vložíme do balíku. Celá zásilka se tak tváří, jako byste ji odeslali přímo vy a my nikde nezmiňujeme naše jméno. Tento typ přepravy využijete, pokud využijete naše služby jako subdodavatelské a doplňkové k vašemu standardnímu sortimentu.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.