Vánoce se blíží - připravte se na letošní trendy

Vánoční trendy pro rok 2019 - připravte se včas

S doznívajícím létem vrcholí přípravy na vánoční prodejní sezónu. Kampaně, projekty a logistika je hlavním tématem pravidelných porad. V dnešním článku objevíte vánoční inspiraci, kterou využijete nejen při přípravě vánočních balení pro zákazníky, ale oceníte ji i při balení dárku pod vlastní vánoční stromeček. 

Vánoční trendy 2019

Temné odstíny i vánoční klasika

Každoročně nás zajímají vánoční barevné trendy. Podobně jako v minulých letech, tak i letos zůstávají barvy téměř neměnné a s klasickou zelenou, červenou a zlatou nic nezkazíte. 

Vánoční barvy 2019

Teplé odstíny červené, zelené a zlaté zůstávají i po letech vánoční klasikou.

S nabídkou těchto barev vašim zákazníkům určitě nešlápnete vedle. Kombinaci těchto vánočních barev využijete nejen při balení dárků, ale i při zdobení stromku a tvorbě vánočních dekorací. 

A nyní zbystří všichni, kteří rádi experimentují a rádi nabízejí zákazníkům i neotřelé a originálnější kousky. Skrytý trumf v barevných vánočních kombinacích přinášejí odstíny modré. Půlnoční modrá (midnight blue) a akvamarínová modrá (aquamarine blue) jsou třešničkou na dortu k nezapomenutelně zabalenému dárku.  

Vánoční barvy pro rok 2019

Novinkou mezi vánoční barvami jsou půlnoční a akvamarínová modrá.

Dokonalá souhra barev

Vánoční barvy se nevztahují jen na balící nebo potahový papír, i když je to určitě první věc, která vás napadne. Perfektně sladěné dekorace vánočních krabiček a samotných dárků uvnitř zanechají nezapomenutelnou vzpomínku. 

Při balení dárků využijte působení na všechny smysly. Vnitřek vánoční krabice provoní čerstvé jehličí nebo purpura. Hmatové smysly zase potěší sametové papíry a hedvábné mašle nebo stuhy. 

Věnujte zabalení a prezentaci vašeho zboží dostatečnou péče a zákazníci si vás zamilují. Nezapomeňte, že skvěle zabaleným dárkem vytvoříte skvělý dojem a jedinečnou vzpomínku na vaše produkty a značku. 

Napište nám a my pro vás vytvoříme nabídku balení vašich vánočních dárků. 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.