Potahovaná kartonáž - poznejte její kouzlo

Potahovaná kartonáž - poznejte její kouzlo

Že jste o ní ještě neslyšeli? Možná vám sousloví potahovaná kartonáž zní cize, v praxi se ale s tímto způsobem zpracování dárkových krabiček setkáváme velmi často.

Potahovaná kartonáž - Slunap, s.r.o.

Sami se zamyslete nad tím, jak vypadala poslední dárková krabice, kterou jste drželi v ruce. Pevná lepenka, luxusní potahovaný papír, stuhy, mašle, popřípadě saténová výstelka či vložka. To vše jsou možnosti, které nabízí výroba dárkových krabiček právě potahováním, nebo tzv. kašírováním.

Luxusní dárkové krabice

Dárkové krabice vyrábíme potahem papírové lepenky papírem. Tím vzniká jedinečná příležitost pro různé možnosti zpracování, na rozdíl od standardních skládacích krabic.

Výroba potahované kartonáže - Slunap, s.r.o.

Při využití této metody docílíte luxusního vzhledu krabičky a tím i produktů, které do nich zabalíte. A to je hlavní výhoda dárkových krabiček z potahované kartonáže.

Prodávejte více v elegantních krabičkách

Luxusní dárkové krabice vám pomáhají prodat váš produkt. Kvalitní dárkové krabice pozdvihne váš produkt na zcela novou úroveň. A nezáleží na tom, zda do krabice zabalíte šperky, oblečení nebo alkohol.

S technickým řešením dárkových krabic vám rádi poradíme. Spolupracujeme i s reklamními agenturami a zajistíme přepravu přímo k vašim zákazníkům. Otestujte si nás a napište si o nezávaznou nabídku.

Napište si o nezávaznou nabídku

Uvažujete o rozšíření svého portfolia? Napište si o nezávaznou nabídku prostřednictvím našeho poptávkového formuláře.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.