Možnosti výroby dárkových krabiček

Hýčkejte svoje produkty

Zabalte vaše produkty do luxusních dárkových krabic. Spolupracujte s námi a společně zlepšíme prezentaci vašich produktů. Krabička také podpoří vaši firemní identitu. A co tedy umíme?

Výroba dárkových krabiček

Dárkové krabičky vyrábíme metodou potahované kartonáže. Na rozdíl od běžných skládacích krabiček nabízí tato metoda vysokou kvalitu zpracování, odolnost a zvýšenou nosnost krabiček. Silná lepenka také snadněji odolává vlhkosti a nepříznivým vlivům.

Ruční výroba dárkových krabiček umožňuje výrobu pestré palety tvarů a úprav. Produkty zabalíme do kulatých, obdélníkových nebo kubických krabic. V naší nabídce najdete i dárkové krabice se zásuvkou (šubrem) a luxusní krabice na vzorky se zlatým papírem. Vše záleží na vaší fantazii.

Dárková krabička na doutníky

Do krabic vám vysekneme vložky, do kterých uložíte vaše zboží. Mez našimi zákazníky velmi oblíbený satén odprezentuje vaše produkty za vás. Do krabic ale vložíme i molitan nebo pevnou lepenkovou vložku.

Dárková krabička se saténem

Napište si o nezávaznou poptávku

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.